Πρόγραμμα συνεντεύξεων μαθητών Πληροφορικής για το πρόγραμμα Erasmus

Πρόσκληση σε συνέντευξη μαθητών τομέα Πληροφορικής για συμμετοχή σε Ευρωπαϊκό πρόγραμμα KA1 – Εκπαιδευτική επίσκεψη στην Βαρκελώνη

Οι μαθητές του τομέα Πληροφορικής, οι οποίοι έχουν υποβάλει αίτηση συμμετοχής στο Ευρωπαϊκό πρόγραμμα Erasmus ΚΑ1 - μετακίνηση στην Βαρκελώνη, θα πρέπει να προσέλθουν για συνέντευξη στο γραφείο τομεαρχών (κτίριο εργαστηρίων - 1ος όροφος), σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα:

Τρίτη 29/11/2022 και ώρα 10.00

23 Ευαγγέλου Αντώνιος
24 Παρούσης Ιωάννης
25 Μπαιράμι Έρβιν

* Θα επιλεγούν 10 μαθητές, οι οποίοι θα μετακινηθούν στην Βαρκελώνη, καθώς και 4 αναπληρωματικοί.

** Σημειώνεται ότι οι μαθητές που δεν έχουν προσκομίσει όλα τα δικαιολογητικά, θα πρέπει μέχρι την συνέντευξη να τα προσκομίσουν, διαφορετικά θα αποκλείονται από τη διαδικασία.

Η επιτροπή

Καρακούσης Αθανάσιος