Υποδιευθυντές

Υποδιευθύντρια : Παπαδοπούλου Δέσποινα ΠΕ89.02

Υποδιευθύντρια στην σχολική μονάδα είναι η κα Παπαδοπούλου Δέσποινα ΠΕ89.01 από το 2023. Η κ. Παπαδοπούλου  είναι καθηγήτρια του τομέα Υγείας και Πρόνοιας.

Σύντομο Βιογραφικό:

1.Πτυχιούχος του τμήματος Μαιευτικής του ΤΕΙ Θεσσαλονίκης (1995)

2. Πτυχιούχος Παιδαγωγικών Σπουδών της Παιδαγωγικής Τεχνικής Σχολής ( ΣΕΛΕΤΕ Θεσσαλονίκης ) (2001)

3. Πτυχιούχος στη Συμβουλευτική και τον Προσανατολισμό της Ανώτατης Σχολής Παιδαγωγικής και Τεχνολογικής Εκπαίδευσης (ΑΣΠΑΙΤΕ ) Θεσσαλονίκη ( 2002 )

Υποδιευθυντής: Αγγέλης Κώστας  ΠΕ88.01

Υποδιευθυντής στην σχολική μονάδα είναι ο κ Αγγέλης Κώστας ΠΕ88.01 από το 2019. Ο κ. Αγγγέλης   είναι καθηγητής του τομέα Γεωπονίας.

Σύντομο Βιογραφικό:

1.Bachelors of Science (BSc ) in Food Science