Together for our future - Ευχετήριες κάρτες

Συνάντηση μαθητών που συμμετέχουν στο πρόγραμμα Together for our Future για την αποστολή ευχετήριων καρτών

Στις 20 Δεκεμβρίου 2021  η  παιδαγωγική ομάδα και οι μαθητές που συμμετέχουν στο πρόγραμμα Erasmus+ Together for out future, συναντήθηκε στη βιβλιοθήκη του σχολείου για να ετοιμάσουν και να στείλουν τις ευχές τους στα υπόλοιπα σχολεία των συμμετεχόντων χώρων. Δημιουργήθηκαν 20 ευχετήριες κάρτες και χωρίστηκαν σε τετράδες για τις πέντε χώρες που συμμετέχουν στο πρόγραμμα.  Οι μαθητές ανέλαβαν να γράψουν όλοι τις ευχές τους.  Η ομάδα εργάστηκε με υπερβάλλοντα ζήλο και μεγάλο ενθουσιασμό. Οι κάρτες στάλθηκαν μέσω ταχυδρομείου.

euxetiries kartes gr2

euxetiries kartes gr1