RnB HIP-HOP - Η εκπομπή

Η ραδιοφωνική ομάδα του YoRadio με τους Ραφαήλ, Μανώλη και Δημήτρη συνεχίζουν τη ραδιοφωνική δραστηριότητα του 2ου ΕΠΑΛ Κατερίνης στο Πανελλήνιο Μαθητικό Ραδιόφωνο

Η πρώτη τους εκπομπή είναι αφιερωμένη στο RnB και το Hip-Hop. Ενθουσιασμένοι από την μουσική που επιλέγουν για τους ακροατές του μαθητικού ραδιοφώνου προσπαθούν να "μπλέξουν" ραδιοφωνικά τα λόγια που ταιριάζουν καλύτερα στα τραγούδια τους.

Ετοίμασαν, όπως και οι υπόλοιπες ραδιοφωνικές ομάδες του 2ου ΕΠΑΛ Κατερίνης την εκπομπή με αγωνία, ενθουσιασμό και αγάπη για το ραδιόφωνο.

Η εκπομπή θα ακουστεί την Τρίτη 11 Μαρτίου 2014 και ώρα 20:00 μ.μ.

Ακούστε την εκπομπή

Καλή σας ακρόαση.