Εκδήλωση Διάχυσης αποτελεσμάτων - YOUCAN Multiplier Event 1

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποίησε το 2ο ΕΠΑΛ Κατερίνης το 1ο Multiplier Event, στο πλαίσιο της διάχυσης αποτελεσμάτων του Ευρωπαϊκού προγράμματος YOUCAN. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στο συνεδριακό κέντρο της Εκάβης (1ος όροφος) στις 22 Ιουνίου 2023 με διεθνή συμμετοχή και προσκεκλημένους ομιλητές τον Διευθυντή της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κ. Μακρή Γ. και τον πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου Κατερίνης κ. Κατάνά Ν.

Στην εκδήλωση περιγράφηκαν αναλυτικά οι στόχοι του προγράμματος, οι δράσεις που υλοποιήθηκαν καθώς και τα παραδοτέα. Παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα της εκδήλωσης καθώς και τις σχετικές παρουσιάσεις.

me youcan1 page1me youcan1 page2

youcan me1 photo1

youcan me1 photo2

- Παρουσίαση του προγράμματος