Ενδοσχολική επιμόρφωση στο πλαίσιο της αυτοαξιολόγησης σχολικής μονάδα

Ενδοσχολική επιμόρφωση των εκπαιδευτικών πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 10 Απριλίου στο 2ο ΕΠΑ.Λ. Κατερίνης. Συγκεκριμένα, στο πλαίσιο της αυτοαξιολόγησης σχολικής μονάδας και του άξονα «Διδασκαλία , μάθηση και αξιολόγηση» οι εκπαιδευτικοί παρακολούθησαν την εισήγηση του Σύμβουλου Εκπαίδευσης Μαθηματικών κ. Αναστάσιου Ευαγγελόπουλου.

axiologisi header

Ο Σχολικός Σύμβουλος παρουσίασε δειγματική διδασκαλία στο μάθημα του τομέα του, αλλά έδωσε και χρήσιμες κατευθύνσεις για την εισαγωγή των Τ.Π.Ε. στην εκπαιδευτική διαδικασία. Τον ευχαριστούμε που στέκεται αρωγός στο εκπαιδευτικό έργο μας.

Η ομάδα των εκπαιδευτικών του άξονα