Εκπαιδευτική επίσκεψη στο Διεθνές Πανεπιστήμιο Ελλάδος, στο τμήμα Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας

Στα πλαίσια του σχολικού επαγγελματικού προσανατολισμού, οι μαθητές του τμήματος Οικονομίας της Β τάξης του 2ου ΕΠΑΛ Κατερίνης πραγματοποίησαν επίσκεψη στο Διεθνές Πανεπιστήμιο Ελλάδος, στο τμήμα Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας. Θερμές ευχαριστίες στον πρόεδρο του Τμήματος κ. Τριανταφύλλου καθώς και στο εκπαιδευτικό προσωπικό για την ενημέρωση και την ξενάγηση στο χώρο του πανεπιστημίου.

pictur1

Όπως επίσης και στον κ. Πετούση για τις χρήσιμες και ενδιαφέρουσες πληροφορίες σχετικά με το μουσείο που λειτουργεί στο χώρο του πανεπιστημίου.

pictur2