Διαδικτυακή Εκδήλωση για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση

Την ερχόμενη Τετάρτη 7 Απριλίου θα πραγματοποιήσουμε μια διαδικτυακή εκδήλωση για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση με Webex. H εκδήλωση θα γίνει στις 11:00 πμ συνδεόμενοι στο

Την συγκεκριμένη ημέρα δεν θα γίνουν διαδικτυακά μαθήματα , έχω ενημερώσει την ΔΙΔΕ Πιερίας.
Να ευχαριστήσω εκ των προτέρων τις συναδέλφισσες Κραγιοπούλου Ε. , Πετάση Μ και Κατσαμάγκα Χ. καθώς και τους μαθητές που  θα παρουσιάσουν την εκδήλωση. Σε αυτή θα ενημερωθούν και θα πάρουν μέρος οι μαθητές , οι εκπαιδευτικοί και οι Γονείς & κηδεμόνες του Σχολείου μας. Η Εκδήλωση είναι δηλωμένη και στο καλεντάρι του ΕΛΛΑΔΑ 2021.

afisa 200

Με την ευχή να αντέξει το σύστημα (Webex),  καλή επιτυχία στην Εκδήλωσή μας και καλή επάνοδο την επόμενη Δευτέρα στις αίθουσες.

Καρακούσης Αθανάσιος
Διευθυντής 2ου ΕΠΑΛ Κατερίνης