Διαδικτυακή συνάντηση εταίρων του προγράμματος “Together to improve our future”

Στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού προγράμματος “Together to improve our Future”, στο οποίο συμμετέχει το 2ο ΕΠΑΛ Κατερίνης, πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα  9/5/2022 διαδικτυακή συνάντηση συντονιστών για να συζητηθούν θέματα που αφορούν το πρόγραμμα:

• Τελευταίες λεπτομέρειες που αφορούν την τελευταία συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί την επόμενη εβδομάδα στη Ρουμανία.
  • Διευκρινήσεις από συντονίστρια της Ρουμανίας για τον διαγωνισμό βίντεο με θέμα: : «My dream» job που θα πραγματοποιηθεί στην συνάντηση στη Ρουμανία μεταξύ των συμμετεχόντων μαθητών του προγράμματος.
  • Ενημέρωση από την συντονίστρια της Πορτογαλίας σχετικά με τις εκκρεμότητες που υπάρχουν στην ενημέρωση του etwinning του προγράμματος καθώς έχει αποφασιστεί οι συμμετέχουσες χώρες να καταθέσουν αίτηση για ετικέτα ποιότητας.

diadiktyaki sunantisi teachers students1

diadiktyaki sunantisi teachers students3