Αποστολή Ελέγχων Προόδου ( Βαθμών) , Ενημέρωση Γονέων και Κηδεμόνων τη Δευτέρα μέσω Webex

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες
Στείλαμε σήμερα τους Βαθμούς των μαθητών μας με email, Τη Δευτέρα 14 Φεβρουαρίου 2022, και ώρα 12:30 μέχρι 14:00 θα γίνει ενημέρωση Γονέων και κηδεμόνων μέσω Webex. Η Λίστα με τους συνδέσμους των καθηγητών (Links) βρίσκεται στην Ιστοσελίδα του Σχολείου μας.

Μπορείτε να συνδεθείτε και να ενημερωθείτε από τον καθηγητή του μαθήματος για κάθε τμήμα. Εκ των προτέρων ζητώ την κατανόηση σας, ο καθηγητής / τρια θα σας δέχεται έναν έναν , και μπορεί να υπάρχει καθυστέρηση.

Καρακούσης Αθανάσιος

Διευθυντής 2ου ΕΠΑΛ Κατερίνης