Λίστα μαθητών για mobility με το πρόγραμμα Erasmus "Together for our Future"

Ανακοινώνονται τα αποτελέσματα επιλογής των μαθητών για μετακίνηση (mobility) στο Ευρωπαϊκό πρόγραμμα Erasmus+ με τίτλο "Together for our Future". Η επιτροπή αφού εξέτασε τα κριτήρια επιλογής των μαθητών (Βαθμός προηγούμενης τάξης, επίπεδο Αγγλικής γλώσσας, Συνέντευξη, Διαγωγή) απόφασισε την έγκριση μετακίνησης των παρακάτω μαθητών :

1) Τσαούση Παρασκευή

2) Χρυσοβαλάντης Μακρής

3) Γιανταμίδου Αναστασία

4) Μπανιώρας Μιχάλης

Όλοι οι παραπάνω μαθητές θα πρέπει να επικοινωνήσουν άμεσα με την κ. Θανουρή και να προσκομίσουν αντίγραφο της ταυτότητας τους. Επίσης θα πρέπει να ενημερώσουν τους γονείς ότι σύντομα θα πραγματοποιηθεί συνάντηση ενημέρωσης των γονέων για διάφορα θέματα του προγράμματος. Η παρουσία όλων είναι απαραίτητη.

Διευκρινίζετε ότι όλοι οι μαθητές που αιτήθηκαν να συμμετάσχουν στο συγκεκριμένο πρόγραμμα, μπορούν να λάβουν μέρος σε όλες τις εργασίες που θα οργανωθούν στο 2ο ΕΠΑΛ ανεξάτητα εάν έχουν επιλεγεί για να πραγματοποιήσουν μετακίνηση (mobility) ή όχι.

Η επιτροπή

Καρακούσης Αθανάσιος - Σιδηρόπουλος Δημήτριος - Θανουρή Γλυκερία