Ενημέρωση Γονέων - Κηδεμόνων μέσω Webex την Πέμπτη 4/3

Tην ερχόμενη Πέμπτη 4 Μαρτίου 2021 οι μαθητές θα κάνουν τις 2 πρώτες ώρες μάθημα ( θα μοιράσουμε και τα ψωμάκια - βασιλόπιτα του συλλόγου Γονέων  ) και θα αποχωρήσουν στις 10:00 γυρνώντας στο σπίτι.

Οι καθηγητές του σχολείου συνδεθούν στο Webex στις 11:00  για να ενημερώσουμε τους Γονείς - Κηδεμόνες για την Πρόοδο των μαθητών μέχρι τις 14:00. Η Λίστα των συνδέσμων των καθηγητών βρίσκεται στην ιστοσελίδα του Σχολείου.

Θα δεχόμαστε τους γονείς - κηδεμόνες  έναν έναν, και θα τους ενημερώνουμε για κάθε μαθητή 2-3 λεπτά.

Είναι σημαντικό κατά την ενημέρωση να γνωρίζεται ποιοι καθηγητές διδάσκουν ποιο μάθημα ώστε να συνδεθείτε στον αντίστοιχο καθηγητή (ρωτήστε τους μαθητές ) , θα πρέπει επίσης να έχετε υπομονή γιατί θα υπάρχει αναμονή μέχρι να σας δεχτεί ο καθηγητής.

WEBEX ΕΝΗΜ