Αποστολή προϊόντων στο Χαμόγελο του Παιδιού

Την Τετάρτη, 18-12-2019, το σχολείου μας απέστειλε στο Χαμόγελο του Παιδιού (Θεσσαλονίκης) πέντε κούτες που περιείχαν:

·         Τρόφιμα που κατατέθηκαν στο χώρο του σχολείου μας.

·  Προϊόντα καθαρισμού, υγιεινής και βρεφικής/προσωπικής φροντίδας, που αγοράστηκαν με χρήματα που συγκεντρώθηκαν μετά από έρανο.

trofima

Ευχαριστούμε θερμά όλους όσους συνέβαλαν σ’ αυτή την προσπάθεια (μαθητές, γονείς, εκπαιδευτικό και διοικητικό προσωπικό). Ελπίζουμε στο μέλλον να επαναλάβουμε με την ίδια θέρμη ανάλογες δράσεις, που μας θυμίζουν ότι ακόμα είμαστε άνθρωποι!

Οι υπεύθυνες εκπαιδευτικοί της δράσης

Παπαδοπούλου Όλγα

Κονταξή Ιωάννα