Επιλογή μαθητών για το Ευρωπαϊκό πρόγραμμα "Together for our Future"

Ανακοινώνεται η σειρά κατάταξης και επιλογή των μαθητών που θα συμμετέχουν και θα μετακινηθούν στο πλαίσιο του εγκεκριμένου Ευρωπαϊκού προγράμματος Erasmus+ "Together for Our Future". Όλοι οι μαθητές μπορούν να συμμετέχουν στις εργασίες του προγράμματος που θα διαρκέσουν 2 χρόνια. Οι μαθητές με πράσινο χρώμα έχουν επιλεγεί με συγκεκριμένα κριτήρια να μετακινηθούν με συνοδεία καθηγητών σε μια χώρα συνάντησης - εργασιών. Οι μαθητές με πορτοκαλί χρώμα ορίζονται ως αναπληρωματικοί. Οι μαθητές που έχουν επιλεγεί να μετακινηθούν (πράσινο χρώμα) οφείλουν να βρίσκονται την Πέμπτη 03/10/2019 στην αίθουσα συνεδριάσεων 88 του 2ου ΕΠΑΛ Κατερίνης στις 12.00 για σχετική ενημέρωση από τον υπεύθυνο του προγράμματος. Επίσης οι γονείς των μαθητών που έχουν επιλεγεί (πράσινο χρώμα) οφείλουν να βρίσκονται στην σχολική μονάδα (βιβλιοθήκη) για ενημέρωση και υπογραφή των απαραίτητων εγγράφων την Δευτέρα στη 13.30.

epilogi mathiton together