Συνεχίζονται οι Εγγραφές στο 2ο ΕΠΑΛ Κατερίνης

Οι γονείς & κηδεμόνες των μαθητών που εχουν κάνει ηλεκτρονική εγγραφή επιλέγοντας το σχολείο μας καλούνται να ερθουν και να οριστικοποίησουν την εγγραφή για το σχολικό έτος 2019-20,  μεχρι την Παρασκευή 28 Ιουνίου 2019. Για οσους επιθυμούν τα παιδιά τους να φοιτήσουν στο 2ο ΕΠΑΛ μπορούν να έρθουν απο τις 25/6 , να τους βοηθήσουμε να κανουν την ηλεκτρονική εγγραφή ( πρέπει να εχουν μαζί τους , κωδικούς εφορίας ) και στη συνέχεια να οριστικοποιησουν την εγγραφή.  Να επισημάνουμε ότι αν ο αριθμός των μαθητών σε Ταξη , Τομέα η Ειδικότητα ξεπεράσει τον αρχικό σχεδιασμό θα γίνει κλήρωση.

eggr

Επίσης με βάση τα περσινά , το Σεπτέμβριο οι κατ εξαίρεση εγγραφές γίνονται μονο σε υπάρχοντα τμήματα.

Καρακούσης Αθανάσιος
Καθηγητής Πληροφορικής