Κατασκευή 2ου ΕΠΑΛ για τη ΔΙΔΕ Πιερίας

Κατασκευή του 2ου ΕΠΑΛ Κατερίνης κοσμεί τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πιερίας.

Ένα ευφάνταστο, καλαίσθητο  και πρωτότυπο παγκάκι τοποθετήθηκε στον κήπο της Δ/νσης Β/θμιας Εκπ/σης Πιερίας.  Το παγκάκι κατασκευάσθηκε στο  2ο ΕΠΑΛ Κατερίνης από την καθηγήτρια κα Λεονταρή Αναστασία και ομάδα μαθητών.  Για την κατασκευή του χρησιμοποιήθηκαν άχρηστες παλέτες. Ο δε σχεδιασμός και η κατασκευή του πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο του μαθήματος  της Ζώνης Δημιουργικών Δραστηριοτήτων.

pagkaki geoponia

Ελπίζουμε να φανεί χρήσιμο και να χαρίσει  στιγμές ξεκούρασης και χαλάρωσης στους …επισκέπτες του.