Εξεταστικό Κέντρο Ειδικού Μαθήματος Αγγλικών 2015

Σας ενημερώνουμε ότι ως Εξεταστικό Κέντρο του Ειδικού Μαθήματος των Αγγλικών για τους μαθητές και αποφοίτους Επαγγελματικού Λυκείου (Ομάδα Α’ και Β’) για το έτος 2015, έχει ορισθεί το 3ο ΓΕ.Λ. Κατερίνης -Ταχ. Δ/νση: Γωνία Μιλήτου 1 & 1η Πάροδος Μιλήτου - Τ.Κ. 60100 - Κατερίνη

-Τηλέφωνο: 23510 23400 -Fax: 23510 45574 -E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Υπενθυμίζουμε ότι οι γραπτές εξετάσεις Εθνικού Επιπέδου στο Ειδικό Μάθημα των Αγγλικών θα διεξαχθούν την Τετάρτη 17-06-2015

-Ώρα έναρξης εξετάσεων: 10:00’ π.μ.

-Ώρα προσέλευσης υποψηφίων: μέχρι τις 9:30’ π.μ.

-Διάρκεια εξέτασης μαθήματος: τρεις (03) ώρες