ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ 2014

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ 2ΟΥ ΕΠΑΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Ο Διευθυντής, ο Σύλλογος Διδασκόντων, καθώς επίσης και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Επαγγελματικού Λυκείου Κατερίνης συγχαίρουν τους μαθητές της Γ΄ Λυκείου για την εισαγωγή τους στα Ανώτατα Τεχνολογικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (ΑΤΕΙ). Τους εύχονται καλή πρόοδο στις σπουδές τους και επιτυχημένη σταδιοδρομία στη μετέπειτα πορεία τους.

Στους μαθητές που δεν κατάφεραν να εισαχθούν φέτος σε κάποια σχολή, εύχονται καλή επιτυχία στις επόμενες προσπάθειες τους. Τίποτα δεν τελειώνει εδώ, αντίθετα ο αγώνας και η προσπάθεια για μάθηση και επαγγελματική καταξίωση είναι καθημερινός. Στο μέλλον θα τους δοθούν κι άλλες ευκαιρίες, που θα μπορέσουν να αξιοποιήσουν για να πραγματοποιήσουν τους στόχους τους. Η θέληση, η υπομονή και η επιμονή είναι τα στοιχεία εκείνα που καθορίζουν την επιτυχία στη ζωή.

Δείτε τα αποτελεσματα : Αρχείο 1  -  Αρχείο 2