ΑΠΟΦΑΣΗ - ΠΡΑΞΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ

ΑΠΟΦΑΣΗ - ΠΡΑΞΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ  ΕΚΔΡΟΜΩΝ 2ου ΕΠΑΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Σήμερα 06-12-2016 και ώρα 13:00 στα γραφεία του 2ου ΕΠΑΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών αποτελούμενη από τους παρακάτω υπογράφοντες και αφού έλεγξε, αξιολόγησε και βαθμολόγησε τις προσφορές που κατέθεσαν οι πέντε ενδιαφερόμενοι, για την μετακίνηση μαθητών στην 3ήμερη εκδρομή στις 22,23,24-02-2017 και την 5ήμερη εκδρομή στην Βουλγαρία ή το Ναύπλιο στις 13-17-03-2017.   Τα μέλη της Επιτροπής, αφού αποσφράγισαν τους φακέλους προσφορών, τους κατέταξαν κατά αύξουσα τιμή προσφοράς. Ελήφθησαν υπόψη όλες οι προσφορές.

Στη συνέχεια τα μέλη της Επιτροπής προχώρησαν στον ποιοτικό έλεγχο της συμφερότερης οικονομικά προσφοράς, σύμφωνα με την Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος.

Μετά από τα παραπάνω επιλέχτηκαν ομόφωνα:

1. Το τουριστικό γραφείο Velonis Travel για την πραγματοποίηση της πενθήμερης εκδρομής της Γ’ Λυκείου στη Βουλγαρία από 13/03/2017 μέχρι 17/03/2017, καθώς είχε τη συμφερότερη οικονομικά τιμή (148 €) και πληρούσε τις προδιαγραφές της προκήρυξης.
    1. Το τουριστικό γραφείο MITA Travel για την πραγματοποίηση της Τριήμερης εκδρομής της Α’και Β΄ Λυκείου στη Ξάνθη από 22/02/2017 μέχρι 24/02/2017, καθώς είχε τη συμφερότερη οικονομικά τιμή (76 €, Ξενοδοχείο Elena) και πληρούσε τις προδιαγραφές της προκήρυξης.
  2. Η εκδρομή στο Ναύπλιο δεν θα πραγματοποιηθεί.

Για το λόγο αυτό συντάχτηκε το πρακτικό και υπογράφεται.

Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ

ΤΣΕΡΜΠΑΚ ΚΥΡΙΛΛΟΣ (Δ/ντής)                                               ΠΑΣΧΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ(Υπ/ντρια)

ΘΑΝΟΥΡΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (Καθ. Υπεύθ. Εκδρ.)                 ΚΟΥΤΣΙΛΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ(Καθ. Υπεύθ. Εκδρ.)

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Πρ. 15μελούς)