Ευχαριστήριο στην Agrogen S.A.

Η διεύθυνση του E.K. Κατερίνης ευχαριστεί θερμά την εταιρία Agrogen S.A. - www.agrogen.gr, η οποία για δεύτερη φορά πρόσφερε δωρεάν ποικιλία σπόρων, η οποία καλύπτει τις εποχικές  ανάγκες των τομέων Γεωπονίας που λειτουργούν στο 2ο ΕΠΑΛ Κατερίνης και στο Εσπερινό ΕΠΑΛ Κατερίνης.

-Η- Δνση του Ε.Κ.

* H AGROGEN S.A. λειτουργεί από το 1975 και ασχολείται με τη σποροπαραγωγή Φυτών Μεγάλης Καλλιέργειας (Σιτάρια Μαλακά & Σκληρά, Κριθάρια, Βίκο) και κηπευτικών (Πιπεριά, Μελιτζάνα, Πεπόνι, Mπάμια κ.α.). Η σποροπαραγωγή γίνεται στις εγκαταστάσεις της εταιρείας στo N. Τρικάλων και στο Ν. Βοιωτίας.

agrogen