Ευχαριστήρια επιστολή Τομέα Γεωπονίας

κ. ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΦΥΤΩΡΙΑ, ΑΝΘΟΚΟΜΙΚΑ-ΔΕΝΔΡΟΚΟΜΙΚΑ ΕΙΔΗ

ΚΟΡΙΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

Με την παρούσα επιστολή θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις θερμότερες ευχαριστίες μας για την χορηγία υλικών από την εταιρεία σας στον τομέα Γεωπονίας, Τεχνολογίας Τροφίμων & Διατροφής του 2ου ΕΠΑΛ Κατερίνης.

Οι δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε όλοι τα τελευταία χρόνια στην πατρίδα μας αποτυπώνονται με αδρές γραμμές και στην εύρυθμη λειτουργία των επαγγελματικών σχολείων τα οποία πλέον με δυσκολία καλύπτουν τα λειτουργικά έξοδα των σχολικών εργαστηρίων. Η παροχή σύγχρονων και υψηλού επιπέδου επαγγελματικών δεξιοτήτων αποτελεί βασικό συστατικό επιτυχίας της επαγγελματικής εκπαίδευσης. Αυτό δεν μπορεί να επιτευχθεί χωρίς τον κατάλληλο εξοπλισμό και τα απαραίτητα υλικά.

Για τον λόγο αυτόν μαζί με τις θερμές ευχαριστίες μας σας διαβεβαιώνουμε ότι η προσφορά σας θα αξιοποιηθεί αποδοτικά και θα συμβάλλει στην αποτελεσματικότερη και ποιοτικότερη εκπαίδευση των μαθητών και μαθητριών του τομέα μας.

Σας ενημερώνουμε ότι η ευχαριστήρια επιστολή θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του σχολείου μας.

Οι εκπαιδευτικοί

του Τομέα