ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Ραδιοφωνική εκπομπή από τους action radio

actionradio

Οι action radio επιστρέφουν στις συχνότητες του πανελλήνιου μαθητικού ραδιοφώνου. Η εκπομπή της Δευτέρας 23 Φεβρουαρίου 2015 και ώρα 20:00 μμ, περιλαμβάνει τους καλύτερους disc jockeys, τα τραγούδια τους και λίγα λόγια για τον καθένα.

Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike, David Guetta είναι μερικά από τα ονόματα των Dj's που συμπεριλαμβάνονται στις μουσικές επιλογές του Δημήτρη και του Μπάμπη. Με την τεχνική υποστήριξη του Χρήστου πραγματοποίησαν μια εκπομπή που αξίζει να ακούσετε στο πανελλήνιο μαθητικό ραδιόφωνο.

Καλή ακρόαση.