ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Music Theraphy - Η εκπομπή

Η ραδιοφωνική και μουσική δραστηριότητα συνεχίζεται στο 2ο ΕΠΑΛ Κατερίνης με την εκπομπήmusic therapy. Η Αναστασία με τους Γιώργο και Παναγιώτη, και οι τρεις του τομέα Υγείας-Πρόνοιας, ετοίμασαν για τους ακροατές του πανελλήνιου μαθητικού ραδιοφώνου μία εκπομπή με τα πιο «φρέσκα» τραγούδια του σήμερα. Νέες, ξένες κυκλοφορίες και μουσική που ανεβάζει τον ρυθμό και σε ξεσηκώνει για χορό. Τα παιδιά σχολιάζουν τα τραγούδια που έχουν επιλέξει για εσάς και έχουν αρκετά καλή «ραδιοφωνική χημεία» μεταξύ τους!

Απολαύστε την εκπομπή την Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα 8:00 μμ

Ακούστε ξανά την εκπομπή